vrh * c *

Datum narození: 5.1.2019  - 2 pejsci a 2 fenky

jména: CAPO, CASANOVA, CARISMA, CORIN

rodokmen štěňat zde

deník štěňátek:

5 týdny:  Štěňátka se učí venčení venku, poznávají návštěvy, naše psy, a jsou už dost rychlá a hravá.

4 týdny:  štěnda byla po druhé odčervena. již dostávají jídlo častěji, ale máma má stále hodně mléka, takže je krmí většinou sama. Pohybují se volně po domě, a už poznali i venkovní prostředí - sníh :)

Pejsek Capo  je vždy 2 dny od všech napřed, je to macík od narození,  snaží se všechny mordovat, ale oni se mu statečně ubrání. Pejsek Casanova je milý, hravý a mazlivý, fenka Carisma je lumpice a fenka Corin je milá, hodně hravá a rychlá.

3 týdny:  štěňátka rostou, poznávají vše kolem sebe v pelíšku a maličkou chvilku denně i okolí pelíšku. Umí už pěkně vrčet a chodit. Ochutnali první baštu, kaši z masíčka.

2 týdny:  proběhlo první odčervení štěňátek a stříhání drápků. Štěňátka otevřela oči, začínají chodit, spíše se kolébat.

1 týden:  štěňátkům se daří skvěle, krásně přibírají na váze, rostou. Zatím jenom sají a spí.

narození:  dne 5.1. se Choice a Benovi narodila štěňátka. Jsou čtyři - 2 psi a 2 fenky. Mají se k světu, jsou vitální, sají a jsou spokojení. Máme se vzorně stará.

rodiče štěňátek:

matka:

CHOICE z Blatenských luk

zdraví:

DKK 0/0, DLK 0/0, MDR +/+, DM N/N,DOV- OK,BAER - OK,DNA

plnochrupá, skus nůžkový

úspěchy:

Šampion CZ, Šampion SK, Klubový šampion CZ, Vítěz Slovenska, Národní vítěz, BOS, R. CACIB,...

zkoušky:  BH, ZZO, ZZO 1, UPr 1 - 2

fotogalerie     video  

otec:

BEN bílá merci

zdraví:

DKK 0/0, DLK 0/0, MDR +/+, DM N/N, BAER - OK, DNA

plnochrupý, skus nůžkový

úspěchy:

Šampion ČR, Klub. šampion, Jun.šampion ČR, Vítěz Kl. výstavy, BOB, Misák 2012, ...

zkoušky: BH, ZZO, ZZO 1, FPr 1 - 3, SPr 1

fotogalerie    video


K novým majitelům odchází štěňátko socializované úměrně k jeho věku, s veterinárním potvrzením o zdravotním stavu štěněte, s řádnou kupní smlouvou, mezinárodním očkovacím průkazem - Europas, informační brožurou plemene, informací k výchově a výživě štěněte, výbavičkou do začátku a krmivem, na které je štěndo zvyklé. Jsou vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná.   DNA štěňátka bude uloženo v ČR.

Do začátku nabízíme pro naše odchovaná štěnda kurz výchovy štěňátek zdarma.

I následně nabízíme majitelům poradenství a pomoc majitelům s výchovou, výcvikem, příp. připravou na výstavy, svod, bonitaci,...

Štěňátka odchováváme v domácím prostředí, v domě i venku, mají celodenní péči. Jsou zvyklá na různé lidi, psy, běžný ruch domácnosti i venkovního světa, jízdu autem, chůzi na vodítku,..., Krmena kvalitním krmivem - top granulky + maso.

Od majitelů očekáváme správné zacházení se psem, výbornou péči o psa, komunikaci s námi. Pejsek u nových majitelů nesmí psychicky ani fyzicky strádat. Vyhrazujeme si právo zrušit rezervaci v případě nedůvěry k novému majiteli.

V případě jakýchkoliv dotazů a rezervací nás neváhejte kontaktovat!