"Mít psa je stejné jako vlastnit duhu. Na počátku jsou štěňata jen radost.
A staří psi na opačném konci jsou hotový poklad." (Carolyn Alexander)

 

Štěňátka plánujeme v roce 2020 (narození březen/duben) po naší báječné fence Ylang la Blankpapilio (více info zde).

Táta štěňátek: Neros du Glacier des Loups, je vyrovnané, přátelské povahy, krásné dlouhé srsti,  s výborným pigmentem, tmavým okem, výrazné samčí hlavy, mohutné kostry.

zdrav. výsledky:  DKK 0/0, DLK 0/0, DM normal , MDR normal, BAER OK, DOV OK, DNA;  tit: CAC, r.CAC; zkoušky: BH, Canisterapeut

S naší Iči (Ylang) by si měli výborně pasovat. Oba jsou přátelští, kontaktní, hraví a balónkáři :) Mají rádi všechny lidi. jejich rodiče i prarodiče jsou také bez dysplazií kloubů.

rodokmen štěňátek zde

 


K novým majitelům odchází štěňátko socializované úměrně k jeho věku, veterinárně vyšetřena, s řádnou kupní smlouvou, mezinárodním očkovacím průkazem - Europas, informační brožurou plemene, informací k výchově a výživě štěněte, výbavičkou do začátku a krmivem, na které je štěndo zvyklé. Jsou vždy řádně odčervená, očkovaná, čipovaná. 

Do začátku nabízíme pro naše odchovaná štěnda kurz výchovy štěňátek zdarma.

I následně nabízíme majitelům poradenství a pomoc majitelům s výchovou, výcvikem, atd...

Štěňátka odchováváme v domácím prostředí, v domě i venku, mají celodenní péči. Jsou zvyklá na různé lidi, psy, běžný ruch domácnosti i venkovního světa,,...  Krmena kvalitním krmivem - top granulky + maso.

Od majitelů očekáváme správné zacházení se psem, výbornou péči o psa, komunikaci s námi. Pejsek u nových majitelů nesmí psychicky ani fyzicky strádat.

Vyhrazujeme si právo zrušit rezervaci v případě nedůvěry k novému majiteli.

V případě jakýchkoliv dotazů a rezervací nás neváhejte kontaktovat!